CPP "METANOIA"
DDM "STUDNIA"
Caritas Diecezji Płockiej
Katolickie Radio Diecezji Płockiej
Nowa Ewangelizacja DP
Wydział ds. Rodzin
Sklep internetowy SACERDOS
Gość Płocki
Służba Liturgiczna DP
Szkoły Katolickie w Płocku
powiększanie: a | A

Lista nadzyczajnych szafarzy Komunii Świętej w diecezji płockiej

NADZWYCZAJNI SZAFARZE KOMUNII ŚWIĘTEJ
W DIECEZJI PŁOCKIEJ
ANNO DOMINI 2019
 
  1. Adamski Andrzej - Maków, św. Józefa
  2. Bałdyga Jerzy - Płońsk, św. Maksymiliana
  3. Banaszewski Hubert - Sochocin, św. Jana Chrzciciela
  4. Berent Andrzej - Winnica, MBPS
  5. Betlejewski Józef - Rypin, św. Stanisława
  6. Błaszkiewicz Marek - Rogowo, św. Bartłomieja
  7. Borkowski Dariusz - Rypin św. Stanisława Kostki
  8. Brodowski Kamil - Winnica, MBPS
  9. Brzeziński Sławomir - Ciechanów, św. Franciszka
  10. Buła Dariusz - Gąbin, św. Mikołaja
  11. Buźniak Andrzej - Winnica, MBPS
  12. Celebucki Romuald - Rypin, św. Stanisława
  13. Chabowski Grzegorz - Płock, św. Bartłomieja
  14. Chęciński Jarosław - Słupno, św. Marcina
  15. Ciszyński Szymon - NDM, św. Maksymiliana
  16. Cytacki Andrzej - Łętowo, św. Jana Chrzciciela
  17. Czajka Jan - Płońsk, św. Maksymiliana
  18. Czubakowski Krzysztof - Proboszczewice, św. Floriana
  19. Czubryt Sebastian - Popowo, Narodzenia NMP
  20. Dobaczewski Andrzej - Okalewo, MB Szkaplerznej
  21. Dobaczewski Krzysztof - Płock, św. Zygmunta
  22. Dobrzyniecki Paweł - Ciechanów, św. Tekli
  23. Dolecki Krzysztof - Ciechanów, św. Tekli
  24. Doliński Bogdan - Słupno, św. Marcina
  25. Fabisiak Sebastian - Płońsk, św. Maksymiliana
  26. Fijołek Franciszek - Blichowo, św. Anny
  27. Gąsiorowski Łukasz - Ciechanów, MB Fatimskiej
  28. Gąska Józef - Dobrzyń n. Drwęcą, św. Katarzyny
  29. Głuchowski Andrzej - Sierpc, św. Benedykta
  30. Gołębiewski Leszek - Płońsk, św. Michała Archanioła
  31. Grabowski Robert - Mława, MBKP
  32. Gzowski Teodor - Sochocin, św. Jana Chrzciciela
  33. Jałmużna Włodzimierz - Winnica, MBPS
  34. Jarczewski Mariusz - Ciechanów, MBF
  35. Jarosz Piotr - Stupsk, św. Wojciecha
  36. Jasiński Maciej - Płonne, św. Jakuba
  37. Jatkowski Józef - Płońsk, św. Maksymiliana
  38. Kaczerski Sławomir - Stupsk, św. Wojciecha
  39. Kalinowski Bartosz - Popowo, Narodzenia NMP
  40. Karpienia Rafał - Duninów, św. Mikołaja
  41. Kobyliński Dariusz - Płońsk, św. Maksymiliana
  42. Kochański Roman - Ciechanów, św. Józefa
  43. Konarzewski Marian - Klukowo, św. Stanisława BM
  44. Konowrocki Andrzej - Ciechanów, św. Tekli
  45. Korycki Krzysztof - Nasielsk, św. Wojciecha
  46. Kowalczyk Adam - Winnica, MBPS
  47. Kowalski Grzegorz - Sochocin, św. Jana Chrzciciela
  48. Kowalski Piotr - Nasielsk, św. Wojciecha
  49. Kownacki Jan - Sulerzyż, św. Mikołaja
  50. Kozon Krzysztof - Popowo, Narodzenia NMP
  51. Krajczyński Edward Antoni - Joniec, św. Ludwika
  52. Kraśniewski Andrzej - Bieżuń, św. Stanisława BM
  53. Krupiński Stanisław - Łęg, św. Katarzyny
  54. Krywcun Wojciech - Obory, Matki Bożej Bolesnej (zak.)
  55. Księżakowski Lech - Płock, MB Fatimskiej
  56. Kuczkowski Wacław - Rypin, św. Stanisława
  57. Kwasiborski Jan - Rogozino, św. Faustyny
  58. Kwiatkowski Andrzej - Dąbrowa, św. Stanisława BM
  59. Lech Krzysztof - Płońsk, św. Maksymiliana
  60. Lipiński Grzegorz - Korzeń, św. Walentego
  61. Lorek Krzysztof - Sierpc, św. Benedykta
  62. Lusa Kazimierz - Winnica, MBPS
  63. Madejski Eugeniusz - Ciechanów, Bł. Pł. Biskupów Męczenników
  64. Malinowski Józef - Ciechanów, św. Józefa
  65. Małkiewicz Józef - Rogozino, św. Faustyny AMB
  66. Marek Mirosław - Płońsk, św. Maksymiliana
  67. Matuszewski Janusz - Serock, św. Anny
  68. Mierzejewski Janusz - Winnica, MBPS
  69. Mikłowski Damian - Czernice B., św. Stanisława BM
  70. Moliński Janusz - Rypin, św. Stanisława
  71. Muchowski Wiesław - Sochocin, św. Jana Chrzciciela
  72. Nagiewicz Piotr - Mochowo, św. Marcina
  73. Nożewski Wojciech - Winnica, MBPS
  74. Olszewski Piotr - Dąbrowa, św. Stanisława BM
  75. Orlikowski Dariusz - Miszewo Mur., św. Anny
  76. Orłowski Kamil - Popowo, Narodzenia NMP
  77. Orzechowski Mirosław - Radomin, św. Mikołaja
  78. Ostoja-Lniski Wojciech - Dobrzyń n. Drwęcą, św. Katarzyny
  79. Parulski Zbigniew - Rypin, św. Stanisława
  80. Paruszewski Wojciech - Płońsk, św. Michała Archanioła
  81. Paszkiewicz Tomasz - Gostynin, św. Marcina
  82. Peszyński Marcin - Baboszewo, św. Urbana
  83. Piotrowicz Mirosław - Zielona k. Mławy, św. Marcina
  84. Piotrowski Bogdan - Ciechanów, Bł. Pł. Biskupów Męczenników
  85. Pogorzelski Wojciech - Sarnowo, św. Józefa
  86. Popielarski Andrzej - Korzeń, św. Walentego
  87. Popławski Tomasz - Proboszczewice, św. Floriana
  88. Przedpełski Piotr - Dobrzyń n. Drwęcą, św. Katarzyny
  89. Pszczoła Tomasz - Serock, św. Anny
  90. Rajczak Dariusz - Płońsk, św. O. Pio
  91. Ratkowski Robert Słupno, św. Marcina
  92. Rąbalski Cezary - Węgrzynowo, Ducha Świętego
  93. Rogowski Andrzej - Płońsk, św. O. Pio
  94. Romanik Janusz - Serock, św. Anny
  95. Rosiak Janusz - Płońsk, św. Maksymiliana
  96. Roszkiewicz Paweł - Maków, św. Brata Alberta
  97. Rudziński Mirosław - Płock, św. Bartłomieja
  98. Rychlik Krzysztof - Gradzanowo, św. Katarzyny
  99. Seweryniak Jan - Gostynin, św. Marcina
  100. Skurzewski Adam - Serock, św. Anny
  101. Smagacz Aleksander - Baboszewo, św. Urbana
  102. Smyczyński Andrzej - Popowo, Narodzenia NMP
  103. Sobiecki Wiktor - Mława, MBKP
  104. Sprusiński Jerzy - Ciechanów, św. Piotra
  105. Sugajski Zbigniew - Ciechanów, św. Franciszka
  106. Sternicki Jan - Okalewo, MB Szkaplerznej
  107. Swat Stefan - Dobrzyków, św. Stanisława BM
  108. Szymańczyk Tomasz - Ciechanów, św. Tekli
  109. Szynkiewicz Tadeusz - Dobrzyń n. Drwęcą, św. Katarzyny
  110. Świętorecki Jan - Maków, św. Józefa
  111. Toruniewski Jacek - Gostynin, Miłosierdzia Bożego
  112. Turowski Tadeusz - Mława, MB Królowej Polski
  113. Ulewicz Jerzy - Rypin, św. Stanisława
  114. Wesołowski Ryszard - Ciechanów, św. Józefa
  115. Wiktorski Andrzej - Gostynin, św. Marcina
  116. Wiśniewski Adam - Płock, św. Józefa
  117. Wiśniewski Kazimierz - Bądkowo, św. Szczepana
  118. Workowski Ireneusz - Rogozino, św. Faustyny
  119. Zapołoch Andrzej - Płock, św. Bartłomieja
  120. Zawadzki Mateusz - Winnica, MBPS
  121. Zawadzki Tomasz - Winnica, MBPS
  122. Zięba Sławomir - Ciechanów, św. Tekli
  123. Ziółkowski Andrzej - Gostynin, Miłosierdzia Bożego
  124. Żak Marcin - Popowo, Narodzenia NMP
  125. Żebrowski Mariusz - Mochowo, św. Marcina
  126. Żychowski Ryszard - Maków, św. Brata Alberta
© 2008 Diecezja Płocka