CPP "METANOIA"
DDM "STUDNIA"
Caritas Diecezji Płockiej
Katolickie Radio Diecezji Płockiej
Nowa Ewangelizacja DP
Duszpasterstwo Rodzin DP
Duszpasterski.pl na Facebooku
Gość Płocki
E-KAI Płock
Sklep internetowy SACERDOS
powiększanie: a | A

Lista nadzyczajnych szafarzy Komunii Św. w diecezji płockiej

NADZWYCZAJNI SZAFARZE KOMUNII ŚW. W DIECEZJI PŁOCKIEJ ANNO DOMINI 2015/2016
 

1.    Adamiak Robert - Ciechanów, św. Piotra
2.    Berger Jan - Płońsk, św. Maksymiliana
3.    Betlejewski Józef - Rypin, św. Stanisława
4.    Bieńkowski Zbigniew - Płońsk, św. Maksymiliana
5.    Brzeziński Sławomir - Ciechanów, św. Franciszka
6.    Buła Dariusz - Gąbin, św. Mikołaja
7.    Celebucki Romuald - Rypin, św. Stanisława
8.    Chabowski Grzegorz - Płock, św. Bartłomieja
9.    Cytacki Andrzej - Łętowo, św. Jana Chrzciciela
10.    Dobaczewski Andrzej - Okalewo, Matki Boskiej Szkaplerznej
11.    Dobaczewski Krzysztof - Płock, św. Zygmunta
12.    Dobrzyniecki Paweł - Ciechanów, św. Tekli
13.    Dolecki Krzysztof - Ciechanów, Bł. Pł. Biskupów Męczenników
14.    Fijołek Franciszek - Blichowo, św. Anny
15.    Gąsiorowski Łukasz - Ciechanów, MB Fatimskiej
16.    Gąska Józef - Dobrzyń n. Drwęcą, św. Katarzyny
17.    Głuchowski Andrzej - Sierpc, św. Benedykta
18.    Golec Dariusz - Zegrze, św. Antoniego
19.    Gołębiewski Leszek - Płońsk, św. Michała Archanioła
20.    Gzowski Teodor - Sochocin, św. Jana Chrzciciela
21.    Jarosz Piotr - Stupsk, św. Wojciecha
22.    Jatkowski Józef - Płońsk, św. Maksymiliana
23.    Kaczerski Sławomir - Stupsk, św. Wojciech
24.    Kochański Roman - Ciechanów, św. Józefa
25.    Konarzewski Marian - Klukowo, św. Stanisława BM
26.    Konowrocki Andrzej – Ciechanów, św. Tekli
27.    Korycki Krzysztof - Nasielsk, św. Wojciecha
28.    Kowalski Grzegorz - Sochocin, św. Jana Chrzciciela
29.    Kowalski Piotr - Nasielsk, św. Wojciecha
30.    Kowalski Zbigniew Mława, MB Królowej Polski
31.    Kownacki Jan - Sulerzyż, św. Mikołaja
32.    Krajczyński Edward Antoni - Joniec, św. Ludwika
33.    Kraśniewski Andrzej - Bieżuń, św. Stanisława BM
34.    Krupiński Stanisław - Łęg, św. Katarzyny
35.    Księżakowski Lech - Płock, MB Fatimskiej
36.    Kuczkowski Wacław - Rypin, św. Stanisława
37.    Lorek Krzysztof - Sierpc, św. Benedykta
38.    Madejski Eugeniusz - Ciechanów, św. Tekli
39.    Malinowski Józef - Ciechanów, św. Józefa
40.    Małkiewicz Józef - Rogozino, św. Faustyny
41.    Marek Mirosław - Płońsk, św. Maksymiliana
42.    Matuszewski Janusz - Serock, św. Anny
43.    Moliński Janusz - Rypin, św. Stanisława
44.    Muchowski Wiesław - Sochocin, św. Jana Chrzciciela
45.    Nagiewicz Piotr - Mochowo, św. Marcin
46.    Orzechowski Mirosław - Radomin, św. Mikołaja
47.    Ostoja-Lniski Wojciech - Dobrzyń n. Drwęcą, św. Katarzyny
48.    Paruszewski Wojciech - Płońsk, św. Michała Archanioła
49.    Peszyński Marcin - Baboszewo, św. Urbana
50.    Pikus Jan - Czernice Borowe, św. Stanisława BM
51.    Piotrowicz Mirosław - Zielona k. Mławy, św. Marcin
52.    Piotrowski Bogdan - Ciechanów, Bł. Pł. Biskupów Męczenników
53.    Pogorzelski Wojciech - Sarnowo, św. Józefa
54.    Popielarski Andrzej - Płock, MB Fatimskiej
55.    Przedpełski Piotr - Dobrzyń n. Drwęcą, św. Katarzyny
56.    Pszczoła Tomasz - Serock, św. Anny
57.    Romanik Janusz - Serock, św. Anny
58.    Rosiak Janusz - Płońsk, św. Maksymiliana
59.    Roszkiewicz Paweł - Maków, św. Brata Alberta
60.    Rychlik Krzysztof - Gradzanowo, św. Katarzyny
61.    Skurzewski Adam - Serock, św. Anny
62.    Smyczyński Andrzej - Popowo, Narodzenia NMP
63.    Sprusiński Jerzy - Ciechanów, św. Piotra
64.    Sternicki Jan - Okalewo, Matki Boskiej Szkaplerznej
65.    Sugajski Zbigniew - Ciechanów, św. Franciszka
66.    Swat Stefan -Dobrzyków, św. Stanisława BM
67.    Szcząchor Leszek - Ciechanów, MB Fatimskiej
68.    Szynkiewicz Tadeusz - Dobrzyń n. Drwęcą, św. Katarzyny
69.    Świętorecki Jan - Maków, św. Józefa
70.    Turowski Tadeusz - Mława, MB Królowej Polski
71.    Ulewicz Jerzy - Rypin, św. Stanisława
72.    Wesołowski Ryszard - Ciechanów, św. Józefa
73.    Wiśniewski Adam - Płock, św. Józefa
74.    Wiśniewski Kazimierz - Bądkowo, św. Szczepana
75.    Zięba Sławomir - Ciechanów, św. Tekli
76.    Ziółkowski Andrzej - Gostynin, Miłosierdzia Bożego
77.    Żychowski Ryszard - Maków, św. Brata Alberta

© 2008 Diecezja Płocka