CPP "METANOIA"
DDM "STUDNIA"
Caritas Diecezji Płockiej
Katolickie Radio Diecezji Płockiej
Nowa Ewangelizacja DP
Wydział ds. Rodzin
Sklep internetowy SACERDOS
Szkoły Katolickie w Płocku
E-KAI Płock
Księgarnia Diecezjalna
Gość Płocki
powiększanie: a | A

Diecezjalna Rada Duszpasterska

DIECEZJALNA RADA DUSZPASTERSKA

Członkowie z urzędu:
Bp Mirosław Milewski – biskup pomocniczy
Ks. kan. dr Piotr Grzywaczewski – kanclerz Kurii
Ks. kan. dr Jarosław Kamiński – dyrektor Wydziału Duszpasterskiego
Ks. kan. dr Marek Wilczewski – dyrektor Wydziału Katechetycznego

Członkowie z nominacji:
Ks. kan. mgr Szczepan Bugaj – dyrektor Caritas
Ks. kan. mgr Tomasz Cymerman – proboszcz par. pw. św. Anny w Pomiechowie
Ks. prał. mgr Eugeniusz Graczyk – proboszcz par. pw. Piotra Apostoła w Ciechanowie
Ks. dr Artur Janicki – Szkoły Katolickie w Płocku
Ks. dr Wojciech Kućko – diecezjalny duszpasterz rodzin
Ks. kan. Kazimierz Kowalski – proboszcz par. pw. św. Antoniego w Żurominie
Ks. kan. mgr Ryszard Paradowski – dyrektor Wydziału Budownictwa i Sztuki Sakralnej
Ks. dr Łukasz Zdunkiewicz – pracownik Wydziału Duszpasterskiego
Ks. kan. dr Andrzej Zakrzewski – proboszcz par. pw. Wniebowzięcia NMP w Tłuchowie
Pani dr Elżbieta Grzybowska – rzecznik prasowy Kurii Diecezjalnej
Pani mgr Małgorzata Roman – prezes Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży
Pani mgr Katarzyna Stangret – Związek Harcerstwa Rzeczpospolitej
Pani Wiesława Winiarska – prezes Akcji Katolickiej w Rypinie
Pani dr Iwona Zielonka – dyrektor Wydziału ds. Nowej Ewangelizacji

Członkowie z wyboru:
S. Monika Banaszczak CSP – przedstawicielka zakonów żeńskich
S. Aleksandra Paduch ZSMB – przedstawicielka zakonów żeńskich
Ks. dr Adam Węgrzyn SDB – przedstawiciel zakonów męskich
O. mgr Marek Iwański OFM Conv. – przedstawiciel zakonów męskich
Ks. mgr Wacław Michalski – ciechanowski okręg wyborczy
Ks. mgr Piotr Stasiński – ciechanowski okręg wyborczy
Ks. kan. mgr Ryszard Kruszewski – płocki okręg wyborczy
Ks. mgr Grzegorz Dobrzeniecki – płocki okręg wyborczy
Ks. prał. Janusz Mackiewicz – płoński okręg wyborczy
Ks. mgr Łukasz Chruściel – płoński okręg wyborczy
Ks. dr Bogdan Adamowicz – pułtuski okręg wyborczy
Ks. mgr Krzysztof Dobucki – pułtuski okręg wyborczy
Ks. mgr Jacek Dudkiewicz – rypiński okręg wyborczy
Ks. mgr Michał Tański – rypiński okręg wyborczy
Ks. kan. mgr Grzegorz Mierzejewski – sierpecki okręg wyborczy
Ks. mgr Łukasz Gach – sierpecki okręg wyborczy

Przedstawiciele dekanatów:
bielski – Pani Katarzyna Linowska
bodzanowski – Pani Małgorzata Tomczak
ciechanowski wschodni – Pan Ryszard Wesołowski
ciechanowski zachodni – Pan Jerzy Racki
Dobrzyń n. Drwęcą – Pani Małgorzata Murawska
Dobrzyń n. Wisłą – Pan Paweł Śliwiński
dzierzgowski – Pan Waldemar Westerlich
gąbiński – Pan Stanisław Pałczyński
gostyniński – Pani Paulina Toruniewska
makowski – Pan Adam Miecznikowski
mławski – Pani Zofia Jaros
nasielski – Pani Ewa Majewska
płocki wschodni – Pani Wiesława Rybicka
płocki zachodni – Pani Barbara Chlewińska
płoński – Pani Agnieszka Jasińska
przasnyski – Pani Anna Dzierzęcka
pułtuski – Pani Krystyna Siemek
raciąski – Pan Krzysztof Maciej Rychlik
rypiński – Pan Dariusz Borkowski
serocki – Pani Renata Szymkowska
sierpecki – Pani Teresa Jankowska
strzegowski – Pan Daniel Bartosiewicz
tłuchowski – Pani Agnieszka Herudzińska
wyszogrodzki – Pani Anna Dumińska-Kierska
zakroczymski – Pan Jacek Kowalski
żuromiński – Pan Piotr Miński

Sekretariat Diecezjalnej Rady Duszpasterskiej

Ks. dr Łukasz Zdunkiewicz – sekretarz
Ks. mgr Łukasz Chruściel – zastępca sekretarza
Pani Wiesława Winiarska – zastępca sekretarza

 

© 2008 Diecezja Płocka