CPP "METANOIA"
DDM "STUDNIA"
Caritas Diecezji Płockiej
Katolickie Radio Diecezji Płockiej
Nowa Ewangelizacja DP
Wydział ds. Rodzin
Szkoły Katolickie w Płocku
Sklep internetowy SACERDOS
Księgarnia Diecezjalna
Gość Płocki
E-KAI Płock
powiększanie: a | A

Mitingi grup samopomocowych w diecezji

MITINGI GRUP SAMOPOMOCOWYCH

NIEDZIELA
Bieżuń, Grupa „Nowe Życie”, ul. Mławska 5, godz. 17:00, O-O
Ciechanów, Grupa „Nowa”, ul. M. Kolbego (sala parafialna), godz. 16.00; 1-0
Gąbin, Grupa „Jutrzenka”, ul. Stary Rynek 14, godz. 17:00, Z
Gostynin, Grupa „Poranek”, ul. Polna (Par. Miłosierdzia), godz. 10:30, O-O
Mała Wieś, Grupa „Szansa”, ul. Płońska 4, godz.16:00, O-O
Mława, Grupa „Zodiak”, Os. Ks. Mazowieckich. 21 A, godz. 18:00; Z
Płock, Grupa „Narodzenie”, ul. Misjonarska 22, godz. 17:15, O-O
Płońsk, Grupa „Maksymilian”, ul. M. Kolbego 9, godz. 10:30, O
Płońsk, Grupa „Pogoda Ducha” ul. Ks. R. Jaworskiego, godz. 19:00, O
Przasnysz, Grupa „Pojednanie” ul. Bukowa 1, godz. 18:00, O
Żmijewo, Grupa „Jana”, Świetlica, Niedziela, godz. 16.00, 0


PONIEDZIAŁEK
Gostynin, Grupa „Dromader”, ul. Bagnista 6, godz.17:15; 1-O
Mława, Grupa” Wólka”, ul. Graniczna (plebania), godz. 18:00; 1-0
Płock, Grupa „Marzena” ul. Misjonarska 22, godz. 17:153-O
Płońsk, Grupa „Pogoda Ducha”, Ks. R. Jaworskiego, godz. 19:00 Z
Sierpc, Grupa „Loret”, ul. Wojska Polskiego, godz. 18:00 Z

WTOREK
Ciechanów, Grupa „Quo vadis”, ul. Batalionów Chłopskich 17A, godz. 18.00; 3-0
Płock, Grupa „Veni Vidi Vici”, ul.3-go Maja 18, godz.17:15 Z
Płońsk, Grupa „ Maksymilian”, ul. M. Kolbe 9, godz. 18:00 Z
Przasnysz, Grupa „Pojednanie”, ul. Bukowa 1, godz. 18:00 Z

ŚRODA
Ciechanów, Grupa „Odrodzenie”, ul. Powst. Wielkopolskich 1A, godz. 17.00; 0-0
Gostynin, Grupa „ Ewa”, Zalesie, godz.17:15 O
Krasne, Grupa „Janka”, Ośrodek Zdrowia, godz. 17.00; 0-0
Płock, Grupa „Zwiastun”, ul. Kilińskiego 6a, godz. 17:30 O-O
Płock, Grupa „Quo Vadis”, ul. Asnyka 2, godz.19:00 O-O
Płońsk, Grupa „Nowe Życie”, ul. Warszawska 49, godz. 14:00 Z
Przasnysz, Grupa „Trójka”, ul. 3 Maja 16, godz. 18.00; 1-0
Zawidz Kościelny, Grupa „Omega&Alfa”, ul. Mazowiecka, godz. 18:00 O-O

CZWARTEK
Ciechanów, Grupa „Złota”, ul. Batalionów Chłopskich 17A, godz. 18.00; 0
Gąbin, Grupa „Jutrzenka”, Stary Rynek 14, godz. 17:001,O
Gostynin, Grupa „ Poranek”, ul. Polna, Par. Miłosierdzia, godz.16:30 Z
Mława, Grupa „Wólka”, ul. Graniczna (plebania), godz. 18:00; Z
Płock, Grupa „Oaza”, ul. Misjonarska 22, godz. 17:151-O
Płock, Grupa „Deska Ratunku”, ul. Kościuszki, godz. 18:30 O
Płoniawy, Grupa „Wyzwolenie”, Tyły Przedszkola, godz. 17.00; 0
Płońsk, Grupa „Pogoda Ducha”, ul. Ks. R. Jaworskiego, godz. 19:00 O
Przasnysz, Grupa „Zdrój”, ul. Sadowa 9 (przychodnia), godz. 18.00; 1-0

PIĄTEK
Bodzanów, Grupa „Nadzieja”, godz. 18:00
Ciechanów, Grupa „Szarotka”, ul. Powstańców Wielkopolskich 1A, godz.17.00; 0-0
Gąbin, Grupa „Jutrzenka”, Stary Rynek 14, godz. 20:00
Gostynin, Grupa „Dromader” Bagnista 6, godz.17:153-O
Grudusk, Grupa „Oaza”, ul. Żeromskiego 21A, godz.18.00; Z
Karniewo, Grupa „Dromader”, Gminny Ośrodek Kultury, godz.17.00; 1-0
Maków Mazowiecki, Grupa „Przebudzenie”, ul. Kopernika 8, godz.17.00; 1-0
Mława, Grupa „Zodiak”, Os. Ks. Mazow. 21 A, godz. 18:00; Z
Płock, Grupa „Marzena”, Misjonarska 22, godz. 17:303-O
Płock, Grupa „Młodzi AA” ul. Kilińskiego 6a, godz. 17:30 O-O
Płock, CPP Metanoia, ul. Kobylińskiego 21a, godz. 17.00
Przasnysz, Grupa „Pojednanie”, Bukowa 1, godz. 18:00 Z
Sokołów k. Gostynina, Grupa „Odwaga”, godz. 19:00 O
Szczutowo, Grupa „Magdalena”, 3-go Maja 43, godz. 18:00 O
Żuromin, Grupa „Arka”, Pl. Piłsudskiego 1, godz. 18:00 O-O

SOBOTA
Płock, Grupa „Veni Vidi Vici”, ul. 3-go Maja 18, godz. 11:15 O
Płock, Grupa „Jowisz”, ul. Sienkiewicza 22, godz. 15:00 O-O
Płock, Grupa „Podole”, ul. Św. Wojciecha 2, godz. 17:00 O-O
Płock, Mityng Nocny, ul. Misjonarska 22, godz. 20:00, 1 sob. O
Płońsk, Grupa „Pierwszy Krok”, ul. Zajazd 5, godz. 10:00 O

GRUPA AL.-ANON
Osoby, których współmałżonkowie są uzależnieni od alkoholu
Ciechanów, Grupa „Jedność”, ul. Batalionów Chłopskich 17A, Poniedziałek, godz. 18.00.

© 2008 Diecezja Płocka