CPP "METANOIA"
DDM "STUDNIA"
Caritas Diecezji Płockiej
Katolickie Radio Diecezji Płockiej
Nowa Ewangelizacja DP
Wydział ds. Rodzin
E-KAI Płock
Szkoły Katolickie w Płocku
Gość Płocki
Księgarnia Diecezjalna
Sklep internetowy SACERDOS
powiększanie: a | A

Newsy

Funkcje podczas 35. Pielgrzymki Dzieci i Młodzieży do Przasnysza i Rostkowa
Przekazujemy do wiadomości wszystkich zainteresowanych wykaz osób odpowiedzialnych za poszczególne funkcje w czasie trwania 35. Pielgrzymki Dzieci i Młodzieży do Przasnysza i Rostkowa, dn. 16 września 2017 r. Prosimy o zapoznanie się i życzliwą posługę na rzecz dzieci i  młodzieży naszej diecezji, oraz wszystkich przybywających w tym dniu gości.
 
PIELGRZYMKA DZIECI
 
Zadania
i funkcja:

Osoby odpowiedzialne za poszczególne zadania

Koordynacja całości

Ks. Jarosław Kamiński,

Ks. Łukasz Zdunkiewicz

Recepcja

s. Joanna Kawczyńska,

młodzież KSM

Powitanie i zawiązanie wspólnoty

w Przasnyszu

Ks. Sławomir Szumski, zespół z parafii św. Piotra i Pawła w Grudusku

Scena w Przasnyszu

Ks. Michał Gaszczyński,
Gmina Czernice Borowe

Przygotowanie i sprzątanie placu
w Przasnyszu

Wikariusze parafii św. Wojciecha

Nagłośnienie w Przasnyszu

Ks. Michał Gaszczyński,
MDK Przasnysz

Przygotowanie ołtarza celebry Rostkowo

Ks. Adam Chmielewski,

Ks. Artur Janicki

Przygotowanie do Eucharystii
w Rostkowie

(przygotowanie i  prowadzenie śpiewów)

Ks. Rafał Pabich i zespół „Effatha”    z parafii św. Maksymiliana Kolbe     w Płońsku

Powitanie Ks. Biskupa

Ks. Adam Chmielewski

Czytanie mszalne

Ks. Mariusz Marciniak; Agata Kaluszkiewicz z parafii św. Wita, Modesta i  Krescencji w Sońsku

Psalm

Zespół „Effatha”

Ewangelia

Diakon

Modlitwa wiernych

Ks. Rafał Gutkowski; dzieci z parafii św. Marcina w Słupnie

Ceremoniarz (służba liturgiczna)

Ks. Artur Janicki

Spowiedź

Wszyscy księża

Komunia Święta

Wszyscy księża

Podziękowanie Ks. Biskupowi

ks. Łukasz Kamiński; dzieci z parafii MB Fatimskiej w Ciechanowie

Wyjście grup

Ks. Łukasz Gach,

Ks. Marcin Milewski

Orkiestra dęta prowadząca pielgrzymkę

Krzynowłoga Mała; kapelmistrz: Sylwester Stolarczyk

Tuby i nagłośnienie na trasie

Osoby odpowiedzialne
za prowadzenie grup

Agregat

PSP Przasnysz /gm. Czernice Borowe

Powitanie grup

w Rostkowie

Ks. Rafał Pabich i zespół „Effatha” z parafii św. Maksymiliana Kolbe w Płońsku

Sprzątanie placu w Rostkowie

KSM Diecezji Płockiej

 
GRUPY DZIECI
 
  1. Tłuchowski
Goście I

(diec. łomżyńska

– dekanat Myszyniec)

Ks. Jarosław Jakubowski
  1. Gostyniński
Goście II

(diec. łomżyńska

– dekanat Kadzidło)

Ks. Robert Piątkowski
  1. Płocki Zach.

Goście III

(diec. łomżyńska

– pozostałe parafie

oraz goście z innych diecezji)

Ks. Arkadiusz Czubakowski
  1. Przasnysz I

(parafia św. Wojciecha)

Ks. Ryszard Raczkowski
  1. Przasnysz II

(parafia Chrystusa Zbawiciela i parafie

dek. przasnyskiego )

Ks. Tomasz Tomczak
  1. Przasnysz III

(parafia o. Pasjonistów)

o. Jakub Gis CP
  1. Ciechanowski Wsch.
Ks. Piotr Smoliński
  1. Ciechanowski Zach.
Ks. Tomasz Dec
  1. Płock Wsch.
Bodzanów
Ks. Rafał Gutkowski,
(Ks. Mariusz Stasiak)
  1. Mławski
Ks. Mariusz Przybysz
  1. Płoński
Ks. Łukasz Chruściel
  1. Raciąski
Ks. Wojciech Nikodymczuk
  1. Zakroczymski
Wyszogrodzki
Ks. Paweł Dobies
(Ks. Michał Łuczka)
  1. Sierpecki
            Żuromiński
Ks. Grzegorz Szlom,
(Ks. Paweł Kowalski)
  1. Bielski
Gąbiński
Dzierzgowski
Ks. Dawid Gołębiewski,
(Ks. Grzegorz Makowski),
(Ks. Adam Milewski)
  1. Nasielski
Ks. Mateusz Piliński
  1. Makowski
Ks. Grzegorz Marzec
  1. Dobrzyński n. Drwęcą

Dobrzyński n. Wisłą

Ks. Jarosław Korniak,
(Ks. Sebastian Krupniewski)
  1. Rypiński
Pułtuski
Ks. Michał Tański,
(Ks. Dariusz Witkowski)
  1. Strzegowski
Serocki
Ks. Paweł Perdion,
(Ks. Paweł Kułakowski)
 
 
PIELGRZYMKA MŁODZIEŻY
 

Koordynacja całości

Ks. Jarosław Kamiński,

Ks. Krzysztof Ruciński

Recepcja

s. Joanna Kawczyńska,
młodzież z KSM

Nagłośnienie, multimedia itp.

Firma Optis, Gąbin

Powitanie i zawiązanie wspólnoty

Ks. Rafał Pabich i zespół „Effatha” z parafii św. Maksymiliana Kolbe w Płońsku

Przygotowanie ołtarza celebry

Ks. Adam Chmielewski,
Ks. Artur Janicki

Przygotowanie do Eucharystii

(przygotowanie i prowadzenie śpiewów)

Ks. Rafał Pabich i zespół „Effatha” z parafii św. Maksymiliana Kolbe w Płońsku

Program ewangelizacyjna
„Hyde Park Młodych”

Klerycy WSD w Płocku; Ks. Rafał Pabich i zespół „Effatha” z parafii św. Maksymiliana Kolbe              w Płońsku,

Powitanie Ks. Biskupa

 

Ks. Adam Chmielewski,
par. Rostkowo

Czytanie mszalne

Anna Błazińska, parafia św. Anny w  Strzegowie (KSM)

Ewangelia

Diakon

Modlitwa wiernych

Natalia Grzymkowska z par. bł. ks. Jerzego Popiełuszki w Nunie i Karol Wiernik  z par. św. Bartłomieja w Jeżewie (KSM)

Ceremoniarz (służba liturgiczna)

Ks. Artur Janicki

Spowiedź

Wszyscy księża (prosimy zabrać ze sobą stułę)

Komunia Święta

Wszyscy księża (prosimy zabrać ze sobą komże)

Podziękowanie Ks. Biskupowi

Patrycja Banaś z par. św. Mikołaja w Lipowcu i Robert Karpiński       z par. św. Michała Archanioła      w Płońsku (KSM)

Sprzątanie placu

Parafia Rostkowo

Zapowiedź koncertu zespołu
„Rock and Fire”

Sebastian Szymański z par. św. Michała Archanioła w Płońsku (KSM)

Obsługa techniczna koncertu

Firma OPTIS, Gąbin

Pomoc w czasie pielgrzymki
i Komunii Świętej

KSM Diecezji Płockiej
 

© 2008 Diecezja Płocka